Rasvaeemaldaja, CILLIT, 500 ml

3,99 € 7,98 €/l
1
Ribakood 5900627062243
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Cillit Bang Power Cleaner Grease & Sparkle, Teie köögi puhastamise parima lahendusega vabanete oma köögis rasketest plekkidest sekunditega. Köögi mustust võib olla raske eemaldada - kuid enam mitte - selle mitmeotstarbelise puhastusvahendi vahutav ja puhastav turbo toime kõrvaldab sekunditega ka kõige keerulisemad probleemid. Olgu see rasva, toiduplekkide või sissekõrbenud plekkide eemaldamine, pole vahet! Cillit Bang Power Cleaner Grease & Sparkle on tehtud spetsiaalselt selleks, et vabaneda ka kõige keerulisematest probleemidest paljudel erinevatel pindadel Teie kodus. Meie spetsiaalselt välja töötatud vormel hävitab mustuse ruttu ja lihtsalt ning muudab majapidamise koristamise vähem tüütuks. Bang ja mustus on kadunud!
Koostis
Koostis: sisaldab alla 5%-i anioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained, Linalool.
Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud. Ingredients: Contains <5% Anionic Surfactants, Parfum, Linalool.
Hoiatused
Põhjustab naha- ja tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kandke kaitsekindaid, silmade/näo kaitseks.
NAHALE SATTUMISEL: peske rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral:pöörduda arsti poole.
SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisust/taarast vabanemine vastavalt kohalikule määrustikule.
Kasutusjuhend
Kuidas eemaldada rasva-, toidu- ja sissekõrbenud plekid: Keerake otsik 'on' asendisse ja hoides pudelit püsti, pihustage soovitud pinnale vähemalt 20cm kauguselt. Jätke vormel toimima ja pühkige pihustatud pinna ümbrus lapi või pesukäsnaga puhtaks. Hiljem loputage pind korralikult veega ja pühkiga niiske lapiga. Lihtsamate ahjuplekkide, pottide, pannide ja teiste kõvade, mitte poorsete pindade puhastamiseks laske pinnal kõigepealt jahtuda, seejärel pihustage toimeainet kuivale toiduplekile ja laske sel mitte kauem kui 30 minutit sisse imbuda. Peske nagu tavaliselt nõudepesuvedelikuga - veenduge, et loputate seda korralikult veega ja vajadusel korrake protseduuri.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka