Rasva puhastusvahend, CIF, 750 ml

5,69 € 7,59 €/l
1
Hind Partnerkaardiga 4,39 €
Ribakood 8712561142342
Tootja UNILEVER
Päritolumaa Ungari
Tootekirjeldus
Cif Power & Shine sprei rasva eemaldamiseks. Puhastusvahend köögile - kohvimasinatele, ahjude, grillide ja kaminate puhastusvahendid, ker.pliidi puhastusvahendid.
Koostis
5-15% mitteioonsed
pindaktiivsed ained; <5% lõhnaaine, Limonene, Geraniol, Benzisothiazolinone.
Hoiatused
Vältida pikemat kokkupuudet värvitud pindadega. Peale toote kasutamist plastikust või alumiiniumist pindadel, loputage pinnad hoolikalt. Ei sobi kodumasinatel olevate kirjade ja sümbolite puhastamiseks. Uute või ebatavalist tüüpi pindade puhul testige toodet esmalt märkamatul kohal. HOIATUS! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Sisaldab Benzisothiazolinone. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: Pöörduda arsti poole. Nahaärrituse korral: Pöörduda arsti poole. Vältida pihustatud aine sissehingamist.
Kasutusjuhend
Pihustage toodet puhastatavale pinnale, jätke see mõneks sekundiks toimima ning pühkige seejärel lapiga. Raskema mustuse korral laske tootel enne lapiga pühkimist toimida mõned minutid.

Sarnased tooted:

Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka