Püsivärv Intensive Color C1 sinimust, PALETTE, 1 tk

4,19 € 4,19 €/tk
1
Ribakood 3838824159171
Tootja HENKEL
Päritolumaa Sloveenia
Tootekirjeldus
Püsivärv Intensive Color C1 sinimust. Sinu lemmikvärv annab juustele kauakestva kõrge intensiivsusega värvi ja valgustpeegeldava sära. Värvivalem keratiin Ultimate´ga hooldab sinu juukseid, kinnitades samal ajal kõrge intensiivsusega värvipigmendid, et saavutada maksimeeritud värvierksus. Sinu juuksed jäävad pehmed ja siledad ja on suurepäraselt kaitstud tuhmumise eest.
Koostis
Sisaldab vesinikperoksiidi, fenüleendiamiine (tolueendiamiinid) ja resortsinooli. Värvikreem: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Glyceryl
Stearate, Ceteareth-20, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Octyldodecanol, Sodium Laureth Sulfate, Resorcinol, Sodium Cetearyl Sulfate, Serine, Ethanolamine, Parfum, Oleic Acid, m-Aminophenol, PotassiumStearate, Glycerin, Sodium Sulfite, Tetrasodium EDTA, Carbomer, Hydrolyzed Keratin, Potassium Hydroxide, Ascorbic Acid, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate, Linoleamidopropyl PG-DimoniumChloride Phosphate, Propylene Glycol, Sodium Sulfate.
Kinnitaja: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol,
Propylene Glycol, Ceteareth-20, Steartrimonium Chloride, Paraffinum
Liquidum, Etidronic Acid, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium
Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Isopropyl Alcohol, Sodium
Benzoate.
Hoiatused
Juuksevärvid võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone. Loe ja järgi ohutusinstruktsioone. See toode pole mõeldud alla 16-aastastele. Ajutised “musta henna” tätoveeringud võivad suurendada allergiariski. Ära värvi oma juukseid, kui: sul on nahalööve või tundlik, ärritunud või kahjustatud peanahk; sa oled varemgi kogenud allergilisi reaktsioone pärast juuksevärvimist; sul on esinenud allergilist reaktsiooni „musta henna“ tätoveeringule. Sisaldab vesinikperoksiidi, fenüleendiamiine (tolueendiamiinid) ja resortsinooli. Väldi kontakti silmadega. Loputa silmi koheselt, kui toode peaks silma sattuma. Ära kasuta ripsmete ega kulmude värvimiseks. Pärast värvimist loputa juukseid hoolikalt. Kasuta kaitsekindaid. Soorita naha allergiatest 48 tundi enne igakordset juuksevärvimist (vt. kasutusjuhendist), isegi kui sa oled varem juuksevärvimistooteid kasutanud. Soovitame osta toote vähemalt 48 tundi enne selle kasutamist. Kui sul on esinenud mistahes allergilisi reaktsioone või toote kasutamise osas on tekkinud kahtlusi, konsulteeri enne iga juuksevärvi kasutamist arstiga. Hoia lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka