Pulgakomm XXL Trio, CHUPA CHUPS, 29 g

0,49 € 16,90 €/kg
1 tk
Hind Partnerkaardiga 0,39 €
Tootja CHUPA CHUPS
Päritolumaa Venemaa
Ribakood 46065780
SKU T000005910
Erimaitselised pulgakommid mullinätsutäidisega. Maitsete assortii: maasikas ja kiivi; koola ja sidrun; õun ja troopilised viljad; tutti-frutti ja ananass.
Maasika-kiivimaitseline mullinätsutäidisega pulgakomm. Koostisosad: suhkur, glükoosisiirup, närimiskummi alus, happed (sidrunhape, piimhape), toiduvärvid (peedipunane, karmiin, kurkumiin, klorofülli ja klorofülliini vasekompleksid), niiskusesäilitaja (glütserool), lõhna- ja maitseained, emulgaator (SOJAletsitiin), antioksüdant (Е321). Võib sisaldada PIIMA- ja ODRAjääke. Õuna-troopiliste viljade maitseline mullinätsutäidisega pulgakomm. Koostisosad: suhkur, glükoosisiirup, närimiskummi alus, happed (sidrunhape, piimhape), toiduvärvid (peedipunane, kurkumiin, klorofülli ja klorofülliini vasekompleksid, paprikaekstrakt), niiskusesäilitaja (glütserool), lõhna- ja maitseained, emulgaator (SOJAletsitiin), antioksüdant (Е321). Võib sisaldada PIIMA- ja ODRAjääke. Koola-sidrunimaitseline mullinätsutäidisega pulgakomm. Koostisosad: suhkur, glükoosisiirup, närimiskummi alus, happed (sidrunhape, piimhape), niiskusesäilitaja (glütserool), toiduvärvid (peedipunane, kurkumiin), lõhna- ja maitseained, linnaseekstrakt (ODRAst), emulgaator (SOJAletsitiin), antioksüdant (Е321). Võib sisaldada piimajääke. Tutti-Frutti- ananassimaitseline mullinätsutäidisega pulgakomm. Koostisosad: suhkur, glükoosisiirup, närimiskummi alus, happed (sidrunhape, piimhape), niiskusesäilitaja (glütserool), toiduvärvid (peedipunane, antotsüaanid, kurkumiin), lõhna- ja maitseained, emulgaator (SOJAletsitiin), antioksüdant (Е321). Võib sisaldada PIIMA- ja ODRAjääke.
100 grammi kohta
Energiasisaldus (KJ/Kcal) 1,548.1kJ/370kcal
Rasvad (g) 0.00
Millest küllastunud rasvhapped (g) 0.00
Süsivesikud (g) 91
Millest suhkrud (g) 74
Valgud (g) 0.00
Sool (g) 0.01
Säilitada temperatuuril 18±3ºC ja suhtelisel õhuniiskusel kuni 75%. Vältida otsest päiksevalgust. Sisaldab mänguasja. Täiskasvanu järelevalve on soovitatav. Sisaldab plastikkotti. Pisidetailid võivad sattuda suhu või hingamisteedesse. Võib põhjustada lämbumist.