Puhastuvahend vannitubadele, CILLIT, 750 ml

5,59 € 7,45 €/l
1 tk
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Ribakood 5997321740690
SKU H000080360
Cillit Bangiga hävitate sekunditega vannitoa mustuse täielikult. Power Cleaner Limescale & Dirt on ülilihtne lahendus Teie vannitoa puhastamiseks. Vannitoa mustust võib olla raske eemaldada - kuid enam mitte - selle mitmeotstarbelise puhastusvahendi vahutav ja puhastav turbo toime kõrvaldab sekunditega ka kõige keerulisemad probleemid. Olgu see katlakivi, seebiplekid, rooste või pori, pole vahet! Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Dirt on tehtud spetsiaalselt selleks, et vabaneda ka kõige keerulisematest probleemidest paljudel erinevatel pindadel Teie kodus. Meie spetsiaalselt välja töötatud vormel hävitab mustuse ruttu ja lihtsalt ning muudab majapidamise koristamise vähem tüütuks. Bang ja mustus on kadunud!
Vähem kui 5 % anioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained, Hexyl Cinnamal. Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud.
Põhjustab naha ärritust. Võib olla metalle söövitav.Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kandke silmade/näo kaitset.Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISEL: Peske rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral:pöörduda arsti poole. Toiduga kokkupuutuvate pindade korral kasutage ainult mittepoorsetel pindadel ja loputage hoolikalt veega. Ärge segage valgendi või teiste majapidamises kasutatavate toodetega. Tundliku naha korral soovitame Teil kanda kindaid.
Kuidas eemaldada katlakivi, seebiplekid, rooste ja pori: keerake otsik 'on' asendisse ja hoides pudelit püsti, pihustage soovitud pinnale vähemalt 20 cm kauguselt. Ärge jätke vahendit pinnale kauemaks kui 5 minutiks, meie turbo tõhus koostis toimib sekunditega ning hiljem loputage pind ja pesukäsn korralikult veega. Seejärel pole vaja teha muud, kui nautida tulemust, Teie säravpuhast vannituba.