Puhastuvahend rasvaeemaldaja, CILLIT, 750 ml

5,59 € 7,45 €/l
1
Ribakood 5900627024210
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Cillit Bang Power Cleaner Grease & Sparkle - Teie köögi puhastamise parima lahendus, millega vabanete oma köögis rasketest plekkidest sekunditega. Köögi mustust võib olla raske eemaldada - kuid enam mitte - selle mitmeotstarbelise puhastusvahendi vahutav ja puhastav turbo toime kõrvaldab sekunditega ka kõige keerulisemad probleemid. Olgu see rasva, toiduplekkide või sissekõrbenud plekkide eemaldamine, pole vahet! Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Shine on tehtud spetsiaalselt selleks, et vabaneda ka kõige keerulisematest probleemidest paljudel erinevatel pindadel Teie kodus. Meie spetsiaalselt välja töötatud koostis hävitab mustuse ruttu ja lihtsalt ning muudab majapidamise koristamise vähem tüütuks. Bang ja mustus on kadunud!
Koostis
Sisaldab vähem kui 5 % anioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained, Linalool. Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud.
Hoiatused
Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kandke kaitsekindaid, silmade/näo kaitseks.NAHALE SATTUMISEL: Peske rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral:pöörduda arsti poole. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule määrustikule.
Kasutusjuhend
Kuidas eemaldada rasva-, toidu- ja sissekõrbenud plekid: keerake otsik 'on' asendisse ja hoides pudelit püsti, pihustage soovitud pinnale vähemalt 20 cm kauguselt. Jätke toimima ja pühkige pihustatud pinna ümbrus lapi või pesukäsnaga puhtaks. Hiljem loputage pind korralikult veega ja pühkiga niiske lapiga. Lihtsamate ahjuplekkide, pottide, pannide ja teiste kõvade mittepoorsete pindade puhastamiseks laske pinnal kõigepealt jahtuda, seejärel pihustage toimeainet kuivale toiduplekile ja laske sel mitte kauem kui 30 minutit sisse imbuda. Peske nagu tavaliselt nõudepesuvedelikuga - veenduge, et loputate seda korralikult veega ja vajadusel korrake protseduuri.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka