Puhastuvahend Bleach & Hygiene, CILLIT, 750 ml

5,59 € 7,45 €/l
1
Hind Partnerkaardiga 2,99 €
Ribakood 5900627042542
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Cillit Bang Power Cleaner Bleach & Hygiene'i võimsa puhastusjõuga hävitate rasked plekid ja väldite pisikute levikut oma kodus! Elu võib olla kiire ja sageli pole Teil raskete plekkide nühkimiseks aega või energiat. Niisiis, nüüd ei peagi Te seda tegema. Meie unikaalse ja ülisärava vormeliga võite vaid jälgida, kuidas rasked plekid lahustuvad otse teie silme all ja lisatud valgendaja tagab, et Teie keraamilised pinnad muutuvad säravvalgeks. See sobib meile peaaegu kõikjal, maja sees ja sellest väljaspool - keraamilistest põrandaplaatidest ja töötasapindadest siseõu ja aiamööblini.
Koostis
Alla 5%-i klooril põhinevat pleegitusainet, alla 5%-i anioonseid ja mitteioonseid (minu arust on need üks ja sama?) pindaktiivseid aineid. Lõhnaained, 100g kohta sisaldab 2.8g naatriumhüpokloritit. Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kanda kaitsekindaid. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. Peale käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele, riiklikele ja rahvusvahelistele määrustele. Hoiatus! Mitte kasutada koos teiste toodetega. Võivad eralduda ohtlikud gaasid (kloor). Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga.
Kasutusjuhend
Ükski töö pole liiga lihtne ega liiga raske - olgu see kraanikauss või dušikabiin, keerake lihtsalt otsik 'ON' asendisse, sihtige ja pihustage õrnalt vähemalt 20cm kauguselt soovitud kohta. Vormel alustab toimimist sekunditega, lõigates läbi katlakivi ja muud kohad, kuhu on kogunenud mustus ning mõne minuti pärast võiteka raskeimad plekid lihtsalt niiske lapiga minema pühkida. Pole küürimist, pole kaapimist - pole probleemi. Bang ja mustus on kadunud!

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka