Puhastusvaht Antibacterial, CILLIT, 600 ml

5,49 € 9,15 €/l
1
Ribakood 5900627063059
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Cillit Bang Active Foam Antibac & Hygiene on kiire ja lihtne viis hoida Teie vannitoa välimus ja lõhn puhta ja värskena ka kõige hõivatumas majapidamises. Kiire elustiil võib Teie kodule halba mõju avaldada ja aja jooksul vannitubade väljanägemise tuhmiks ning kulunuks muuta. Spetsiaalselt suurtele pindadele mõeldud Cillit Bangi uuenduslik aktiivse vahu vormel tungib läbi isegi kõige raskemate vannitoa plekkide ning lahustab minutitega mustuse ja seebiplekid. Veelgi enam, see tapab 99,9% pisikutest, kaasaarvatud Listeria, E.coli ja Salmonella bakterid. Samuti aitab purgi super lai pihustikork Teil vaevata katta vannid, kahhelkivid ja toruliitmikud.
Koostis
Sisaldab alla 5%-i mitteaioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaineid, sisaldab Hexyl Cinnamali, 100g kohta sisaldab 0,1g Didecyldimeth ylammonium kloriidi.
Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud.
Hoiatused
Kasutada ainult vastavalt juhendile. Tahtlik väärkasutus sihipärase kontsentratsiooni tekitamise ja sissehingamisena võib olla kahjulik või surmav. Aerosooli mitte sisse hingata. Hermeetiline balloon: kaitsta otsese päikesevalguse eest ja hoida enam kui 50°C temperatuuri kätte sattumise eest. Äärmuslikud temperatuurid võivad tekkida autos, ahjude ja tuleasemete läheduses. Mitte purustada või põletada ka pärast kasutamist. Mitte pihustada leekidele või tulikuumadele materjalidele. Hoida eemal süüteallikatest. Mitte pihustada töötava elektritule, kuumaallikate või elektriliste seadmete lähedal. Mitte suitsetada. Vältige kokkupuudet silmadega. SILMA SATTUMISEL: loputada koheselt mitme minuti jooksul ettevaatlikult rohke veega ja pöörduda arsti poole. Allaneelamise korral pöörduda koheselt arsti poole ja näidata konteinerit või etiketti. Kasutada ainult hästiventileeritud keskkonnas. Käesolevast ainest ja selle konteinerist peab vabanema ohutult. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS.
Kasutusjuhend
Puhastusvahtu on lihtne kasutada - lihtsalt raputage korralikult enne kasutamist - jahoides purki püstiasendis, 30-40cm puhastatavast pinnast ja pihustage kuni see on kaetud. Laske 2 minutit vahul imet teha ja siis loputage. Raskematele plekkidele jätke vaht 10 minutiks ja seejärel puhastage need puhta niiske lapiga. Näete erinevust Cillit Bangiga dušikabiini uksel, torudel ja keraamilistel plaatidel, keraamilistel pindadel, kroomil ja isegi roostevabal terasel.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka