Puhastusvaht Active Foam, CILLIT, 600 ml

5,59 € 9,32 €/l
1 tk
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Ühendkuningriik
Ribakood 5900627051513
SKU H000029594
Cillit Bang puhastusvaht on kiire ja lihtne viis hoida Teie vannitoa välimus ja lõhn puhta ja värskena ka kõige hõivatumas majapidamises. Kiire elustiil võib Teie kodule halba mõju avaldada ja aja jooksul vannitubade väljanägemise tuhmiks ning kulunuks muuta. Spetsiaalselt suurtele pindadele mõeldud Cillit Bangi uuenduslik aktiivvaht tungib läbi isegi kõige raskemate vannitoa plekkide, lahustab minutitega mustuse ja seebiplekid ning jätab vannituppa säravad pinnad ja värske ning meeldiva tsitruselõhna. Samuti aitab super lai pihustiotsik Teil vaevata katta vannid, kahhelkivid ja toruliitmikud.
Alla 5%-i mitteioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained. Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud.
ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Vaht on tuleohtlik. Mitte lähenda leegi või elektrilise seadmega, enne kui vaht on täielikult ära loputatud.
suitsetada. Vältige kokkupuudet silmadega. SILMA SATTUMISEL: loputada koheselt mitme minuti jooksul ettevaatlikult rohke veega ja pöörduda arsti poole. Allaneelamise korral pöörduge koheselt arsti poole ja näidake konteinerit või etiketti. Kasutada ainult hästiventileeritud keskkonnas. Käesolevast ainest ja selle konteinerist peab vabanema ohutult. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS.
Puhastusvahtu on lihtne kasutada: lihtsalt raputage korralikult enne kasutamist ja kasutamise ajal ning hoides purki püstiasendis, 30-40 cm puhastatavast pinnast, pihustage kuni pind on kaetud. Laske 2 minutit vahul imet teha ja siis loputage. Raskematele plekkidele jätke vaht 10 minutiks ja seejärel puhastage need puhta niiske lapiga. Näete erinevust Cillit Bangiga dušikabiini uksel, torudel ja keraamilistel plaatidel, keraamilistel pindadel, kroomil ja isegi roostevabal terasel.