Puhastusvahend vannitubadele, CILLIT, 500 ml

3,99 € 7,98 €/l
1
Ribakood 5900627062236
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Shine, Teie vannitoa puhastamise parima lahendusega vabanete oma vannitoas rasketest plekkidest sekunditega. Vannitoa mustust võib olla raske eemaldada - kuid enam mitte - selle mitmeotstarbelise puhastusvahendi vahutav ja puhastav turbo toime kõrvaldab sekunditega ka kõige keerulisemad probleemid. Olgu see rasva, katlakivi, seebi-, rooste- või poriplekkide eemaldamine, pole vahet! Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Shine on tehtud spetsiaalselt selleks, et vabaneda ka kõige keerulisematest probleemidest paljudel erinevatel pindadel Teie kodus. Meie spetsiaalselt välja töötatud vormel hävitab mustuse ruttu ja lihtsalt ning muudab majapidamise koristamise vähem tüütuks. Bang ja mustus on kadunud!
Koostis
Sisaldab alla 5%-i mitteioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained, Hexyl Cinnamal.
Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud.
Hoiatused
Põhjustab naha ärritust. Võib olla metalle söövitav. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kandke silmade/näo kaitset. Arsti poole
pöördudes võtta kaasa toote konteiner või etikett.
SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult
veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.
NAHALE SATTUMISEL: Peske rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. Toiduga kokkupuutuvate pindade korral kasutage ainult mittepoorsetel pindadel ja loputage hoolikalt veega. Ärge segage valgendi või teiste majapidamises kasutatavate toodetega. Tundliku naha korral soovitame Teil kanda kindaid.
Kasutusjuhend
Kuidas eemaldada katlakivi, seebiplekid, rooste ja pori: Keerake otsik 'on' asendisse ja hoides pudelit püsti, pihustage soovitud pinnale vähemalt 20cm kauguselt. Ärge jätke vahendit kauemaks kui 5 minutiks, meie turb tõhus vormel toimib sekunditega ning hiljem loputage pind ja pesukäsn korralikult veega. Seejärel pole vaja teha muud, kui nautida tulemust, Teie säravpuhast vannituba.

Sarnased tooted:

Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka