Puhastusvahend vaipadele 3in1, VANISH, 500 ml

5,49 € 10,98 €/l
1
Ribakood 5900627012477
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Vanish Clean & Fresh käsipesušampoon vaipadele. Eemaldab 5 x rohkem mustust*. Pehmendab, puhastab, värskendab. *vs ainult tolmuimejaga puhastamine.
Hoiatused
HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kui kokkupuutel nahaga tekib valgenemine, ärge muretsege. Valgendav toime on ajutine ja pöörduv. Pritsmed loputada kohe rohke veega. Tundliku naha korral on soovitav kanda kaitsekindaid. Mitte kokku segada teiste toodetega.
Kasutusjuhend
"Kasutamine: Puhastage vaip tolmuimejaga. Segage 1 osa toodet 9 osa veega (max 40 °C). Segage vahule. Kandke vaht ühtlaselt vaibale. Laske kuivada. Puhastage jälle tolmuimejaga.
Kasutussoovitused: Alati kontrollige vaiba värvikindlust vaiba silmapaistmatus kohas. Kasutage ainult vahtu, kuna liigne märgumine võib põhjustada kokkutõmbumist või plekke. Enne tolmuimejaga puhastamist laske kuivada. Mitte lasta liigselt märguda. Ei sobi kasutamiseks velvetmaterjalidel, brokaadil või nendel materjalidel, mis ei sobi märgpuhastuseks. Ei sobi kasutamiseks masinates.
"

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka