Puhastusvahend nõudepesumasinale, FINISH, 250 ml

6,29 € 25,16 €/l
1
Hind Partnerkaardiga 4,49 €
Ribakood 8594002680138
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
5 tõhusa toimeainega nõudepesumasina puhastusvahend aitab hooldada masinat ja samas võitleb rasva ning katlakiviga masinas, pihustitorudes, pumbas, äravoolutorus ja filtris.
Koostis
5-15% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained.
Hoiatused
Ettevaatust. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Sisaldab isotridekanool, etoksüleeritud. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele/riiklikele eeskirjadele jäätmekäitlusettevõttes või taastöötlussüsteemis.
Kasutusjuhend
KASUTAGE IGAKUISELT 1) Kasutage nõudepesumasina puhastusvahendit, kui masin on tühi. 2) Eemaldage korgilt ainult kleeps, ärge eemaldage korki. 3) Asetage pudel alumise resti peale põhjaga ülespoole, nagu te asetaksite taldriku, hoides korgi suletuna. 4) Pange nõudepesumasin tühjana tööle vähemalt 65 °C programmiga. SOBIB KÕIKIDELE NÕUDEPESUMASINATELE. ÄRGE LISAGE NÕUDEPESUVAHENDIT!

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka