Puhastusvahend Naturals vannitubadele, CILLIT BANG, 750 ml

5,49 € 7,32 €/l
1 tk
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Ribakood 5900627093377
SKU H000146562
"Cillit Bang Naturally Powerful vannitoa puhastusvahend, 750 ml
LOODUSLIKULT VÕIMAS! 100% looduslikku päritolu toimeained. 100% KATLAKIVI EEMALDAMINE*. SIDRUNHAPPEGA. Meie koostises ei ole midagi varjata. EFEKTIIVNE PIHUSTI: 100% TAASKASUTATAV JA SIISKI VÕIMAS. LOODUSLIKKU PÄRITOLU AKTIIVSED KOOSTISOSAD: sidrunhape ja pindaktiivsed ained eemaldavad efektiivselt katlakivi ja mustuse. VÄRSKUSE TUGEVDAJAD: meeldiv naturaalne puuviljalõhn mandariini ja laimiõite eeterliku õliga. STABILISAATOR: vesi – lahusti; looduslik tsitraat – pH kontrollimiseks; fenoksüpropanool – orgaaniline lahusti. Kogu Cillit Bangi asjatundlikkus on ühendatud looduslikku päritolu kontsentreeritud toimeainetega tõhusaks ja vastutustundlikuks puhastuseks. Sidrunhape: ESINEB LOODUSLIKULT TSITRUSTES. SEE ON KUULUS OMA VÕIMSATE PUHASTUSOMADUSTE POOLEST. EEMALDAB TÕHUSALT KATLAKIVI JA ROOSTE, ET ANDA VANNITOALE SÄRAVVALGED PINNAD. Sobib IDEAALSELT: VALAMUD, TUALETTRUUMID, KLAAS, SEINAPLAADID, GRAANIIT, TAMMEPUIT, KERAAMILISED PINNAD, VANNID, DUŠID, ROOSTEVABA TERAS. Ei ole soovitatav: vask, messing, poleeritud marmor. *vastavalt katlakivi eemaldamise katsetulemustele"
Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt riiklikele nõuetele.
Kasutamine: 1. Keerata otsik asendisse "ON" 2. Pihustada vaht pinnale ja lasta 5 minutit mõjuda 3. Pühkida ja loputada. Tugevate plekkide korral jätta toimima max 20 minutiks. Enne kasutamist katsetada vähemalt 5 minutit silmapaistmatul alal, et tagada ühilduvus pinnaga.