Puhastusvahend nahale, TURTLE WAX, 500 ml

7,49 € 14,98 €/l
1
Ribakood 5010322757549
Tootja TURTLE WAX INC.
Päritolumaa Ühendkuningriik
Tootekirjeldus
Eemaldab mustuse nahkpolstritelt ja kõikidelt nahkpindadelt. Taastab naha esialgse välimuse ja pehmuse. Sisaldab naturaalseid õlisid, mis niisutavad ja kaitsevad pinda igapäevasel kasutamisel. Kaitseb UV-kiirte kahjuliku mõju eest. Spetsiaalselt kasutamiseks sõiduki nahkpindadel, kuid sobib ka nahast kohvrite, kottide, rahakottide, nahkmööbli jms puhastamiseks ja värskendamiseks.
Koostis
Sisaldab < 5 % mitteioonsed pindaktiivseid aineid. Säilitusaine: bensisotiasolinoon. Lõhnaaine sisaldab bensüülalkoholi.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatult. Hoida külmumast.
Kasutusjuhend
1. Raputa pudelit hoolikalt. 2. Mõned materjalid ei ole värvikindlad. Kahtuse korral katseta vahendit varjatud kohas. Kui tekivad kahjustused, ära vahendit kasuta. 3. Vala vahend puhtale pehmele lapile ja kanna ringjate liigutustega puhastatavale pinnale. 4. Jäta toimima 1-2 min. 5. Pühi ära pehme puhta lapiga. Ei sobi seemis-, nubuk-, alkantaranaha ja muude sarnaste nahkpindade hooldamiseks. Ei soovitata kasutada nahast riiete ja kingade puhastamiseks. Tugevasti määrdunud pinnad puhasta eelnevalt niiske lapiga. Vajadusel kasuta vahendit korduvalt.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka