Torupuhastusvahend, TIRET, 500 ml

3,59 € 7,18 €/l
1
Ribakood 5900627043723
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Geel ummistuste likvideerimiseks torudes. Eemaldab väga tugevad ummistusted paremini ja kiiremini kui traditsioonilised meetodid ja vahendid. Geeli tihe konsistents võimaldab tootel paremini sügavale torusse tungida, isegi kui kraanikausis vett ei ole. Tapab bakterid ja eemaldab ebameeldivad lõhnad. Sobib ideaalselt ja on ohutu kõikidele metall- ja plasttorudele.
Koostis
100 g toote kohta sisaldab toimeainena 4,5 g naatriumhüpokloritit. Alla 5% klooripõhised pleegitusained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, desinfektsioonivahend.
Hoiatused
Ettevaatust. Sisaldab: naatriumhüpoklorit; naatriumhüdroksiid. Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldb biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Võib söövitada metalle. Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Väga mürgine veeorganismidele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitsekindaid/kaitseriietust/kaitseprille/kaitsemaski. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: võtta viivitamata kõik saastunud rõivad seljast. Loputada nahka veega. Saastunud rõivad enne järgmist kasutamist pesta. Hoida luku taga. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele, regionaalsetele, riiklikele ja rahvusvahelistele määrustele. Ettevaatust! Mitte kasutada koos teiste toodetega. Segust võib eralduda ohtlikke gaase (kloori).
Kasutusjuhend
Valage geel ettevaatlikult kanalisatsioonitoru avausse või tugeva ummistuse korral otse vette. 1 pudel on arvestatud 1-2 kasutuskorraks. Jätke 15 minutiks seisma. Tugevate ummistuste korral jätke seisma tunduvalt pikemaks ajaks. Uhage vahend hoolikalt kuuma veega minema. Soovitatakse kasutada regulaarselt ummistustevastaseks profülaktikaks (minimaalne kogus 1/2 pudelit).

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka