Puhastuskreem Ultra White, CIF, 693 g

2,59 € 3,74 €/kg
1
Ribakood 8710447416013
Tootja UNILEVER
Päritolumaa Ungari
Tootekirjeldus
Cif Spring puhastuskreem. Pakendi suurus 500ml. Muudab kõik valged pinnad säravvalgeks ning eemaldab ka kõige tõrksama mustuse.
Koostis
Koostis: <5 % anioonsed pindaktiivsed ained , klooripõhine valgendaja, mitteioonsed pindaktiivsed ained, seep, lõhnaained.
Hoiatused
Silma või nahale sattumise korral võib põhjustada raskeid silmakahjustusi ning nahaärritust. Soovitav on kanda kaitseprille või kaitsemaski. Vältida aine sissehingamist, võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ääritus ei möödu, pöörduda arsti vastuvõtule.
Kasutusjuhend
Kandke puhastuskreem Cif Spring puhastatavale pinnale ning seejärel pühkige niiske lapiga. Mitte kasutada linoleumil, nahal ja tekstiilil ning vältida pikka kokkupuudet värvitud -ja alumiiniumpindadega. Õrnade pindade ja materjalide, kõigi uut/ebatavalist tüüpi pindade, värvitud puidu ja alumiiniumpindade puhul, proovige enne silmatorkamatul kohal, loputage koheselt peale kasutamist ja vältige tugevat hõõrumist. Sobib keraamilistele pindadele (laske pliidiplaadil jahtuda ning loputage hoolikalt enne pliidi kasutamist).

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka