Puhastuskreem Lemon, CIF, 300 g

1,59 € 5,30 €/kg
1
Ribakood 8710908805448
Tootja UNILEVER
Päritolumaa Ungari
Tootekirjeldus
Cif Lemon mikrokristallidega puhastuskreem. Ettevaatusabinõud: Puhastusvahend kõvadele pindadele. Mitte alla neelata. Ei sobi linoleumi, naha, vaipade, tekstiili, kodumasinatel olevate kirjade ja sümbolite puhastamiseks. Vältida pikemat kokkupuudet värvitud pindade ja alumiiniumiga. Õrnade pindade ja materjalide, uute või ebatavaliste, värvitud pindade ja alumiiniumpindade puhul testige toodet esialgu märkamatul kohal, pärast kasutamist loputage toode koheselt maha ning vältige tugevat hõõrumist.
Koostis
< 5% anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, seep, lõhnaained, Limonene, Benzisothiazolinone, Linalool, Geraniol.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab 1,2-bensisotiasool-3-oon. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.
Kasutusjuhend
Kandke puhastuskreem niiske lapiga puhastatavale pinnale, seejärel pühkige niiske lapiga.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka