Proteesiliim Gum Care, COREGA, 40 g

6,49 € 162,25 €/kg
1
Hind Partnerkaardiga 4,49 €
Ribakood 5054563016041
Tootja Määramata
Päritolumaa Ühendkuningriik
Tootekirjeldus
"Corega preoteesiliim Gum on maheda mündi maitsega hambaproteeside kinnitusliim tagab tugeva kinnituse terveks päevaks ning lisaks ka igemete kaitse.
Isegi kui proteesid sobivad teile hästi, võivad proteeside alla sattuda toiduosakesed ja põhjustada teile ebamugavustunnet. Corega Extra Strong Mild Mint kinnitusliim aitab vältida ärritavate toiduosakeste sattumist proteeside alla."
Hoiatused
HOIATUSED JA ETTEVAATUSABINÕUD: Hoida laste eestvarjatud ja kättesaamatus kohas. Mõned isikud võivad olla sellele tootele tundlikud või allergilised.
Kasutusjuhend
KASUTUSJUHEND: Kasutage alguses väikeses koguses, liiga suur kogus võib põhjustada välja valgumist. Õige koguse leidmiseks võib kuluda mitu kasutuskorda. Proteeside turvaliseks paigalhoidmiseks kasutage liimi üks kord päevas. Kui te vajate liimi enam kui üks kord päevas, siis küsige nõu oma hambaarstilt. KASUTAMINE: 1. Kasutage üks kord päevas, lühikeste triipudena, nagu näidatud pakendil. 2. Loputage suud, suruge protees oma kohale, hoidke kindlalt ja siis hammustage kokku, et tagada kindel hoidmine.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka