Praepann HardFace 26 cm, FISKARS, 1 tk

64,90 € 64,90 €/tk
1
Ribakood 6424002005124
Tootja FISKARS
Päritolumaa Soome
Tootekirjeldus
Hard Face on Sinu igapäevane abiline köögis. Pannil on vastupidav mittenakkuv Hardtec Superior pinnakate. Väga paks põhi ja alumiiniumist küljed jaotavad kuumuse efektiivselt ja ühtlaselt parimaks tulemuseks. Hard Face sari töötab kõikidel pliidi tüüpidel ja Energy Base tehnoloogia tagab keraamilisel pliidil 50% kiirema kuumenemise võrreldes tavalise panniga. Vali Hard Face kõige nõudlikumaks igapäevaseks toiduvalmistamiseks.
Koostis
Alumiiniumkorpus. Hardtec Superior pinnakate. Bakelliidist käepide. "Sobib kõikdele pliiditüüpidele. Vastupidav ja mittenakkuv pinnakate tagab lihtsa ja muretu toiduvalmistamise.
Paks alumiinium jaotab kuumuse efektiivselt ja ühtlaselt.
Bakeliidist käepide ei kuumene.
Pestav nõudepesumasinas.
Valmistatud Soomes.
"
Hoiatused
"Panni kasutusaja pikendamiseks ja kvaliteediomaduste paremaks säilitamiseks soovitame käsipesu. Hardtec Superior pinnakattel võib kasutada metallist köögitarvikuid, kuid katet rikuvad teravad esemed ja pinnakattel lõikamine. Ülekuumenemisel üle 240 °C pinnakate kahjustub. Toidu säilitamiseks soovitame panni mitte kasutada.
"
Kasutusjuhend
"Enne esimest kasutamist pese pann õrnatoimelise nõudepesuvahendiga. Panni kasutusaja pikendamiseks ja kvaliteediomaduste paremaks säilitamiseks soovitame käsipesu. Hardtec Superior pinnakattel võib kasutada metallist köögitarvikuid, kuid katet rikuvad teravad esemed ja pinnakattel lõikamine. Ülekuumenemisel üle 240 °C pinnakate kahjustub. Panni kuumutamise alustamisel soovitame kasutada rasva. Pann on kasutamiseks sobiv, kui rasv hakkab pruunistuma. Vähenda pliidi kuumust, kui toit läheb keema või hakkab intensiivselt praadima. Toidu säilitamiseks soovitame panni mitte kasutada.
Fiskarsi pannide pinnakate ei sisalda PFOA ühendeid.
Sobib kõikidele pliiditüüpidele.
Bakeliidist käepide ei kuumene.
Pestav nõudepesumasinas.
Valmistatud Soomes."
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka