Plekieemaldussprei Pet expert, VANISH, 500 ml

5,99 € 11,98 €/l
1 tk
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Ribakood 5900627076394
SKU H000129414
VANISH PET EXPERT PLEKIEEMALDUSSPREI. Eemaldab lemmiklooma poolt tehtud plekid ja uriinilõhna vaipadelt ning pehmelt mööblilt. Puhastab lemmiklooma tehtud segaduse esimesel korral. Plekieemaldussprei toimib 30 sekundiga, kaotades plekid ja halva lõhna. Aitab ära hoida lemmiklooma poolt edasist „territooriumi märgistamist“. Eemaldab lemmiklooma uriini-, okse- ja väljaheidete lõhna ja plekid ning porijäljed. Sobib ka muude plekkide nagu punase veini, tee, kohvi ja porijälgede eemaldamiseks.
Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veelkord. Mitte allaneelata. Allaneelamise korral pöörduda arsti poole. Vältida pihustatud aine sissehingamist. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Juhul, kui kokkupuudel nahaga tekkis nahal valgendav efekt, pole vaja muretseda. Valgendv efekt on ajutine ja mööduv. Tundliku naha korral kasutada kaitsekindaid. Mitte segada kokku teiste toodetega. Käidelda hästiventileeritud kohas, ka tolmuimejat kasutades. Hoida lapsed ja lemmikloomad eemal kui toodet või tolmuimejat kasutatakse.
"Kasutamine: Keerata pudeli otsik pihustavasse asendisse. Eemaldada lahtine mustus, seejärel pihustada vahendit plekile. Lasta mõjuda maksimaalselt 5 minutit. Kuivatada puhta lapi või paberiga.
Kasutusnõuanded: Alati proovida vaiba/riide varjatud osal värvikindlust. Parima tulemuse saamiseks töödelda plekke koheselt. Sobib kasutamiseks villavaipadel. Eemaldada lahtine mustus ja märjad plekid puhta absorbeeriva lapiga. MITTE KASUTADA ""velvet""- materjalidel, brokaadil või materjalidel, mis ei sobi märgpuhastuseks. Ei sobi kasutamiseks siidil või idamaistel vaipadel. Rasked plekid võivad vajada korduvpuhastust. Toode ei ole ohtlik lemmikloomadele, kui seda kasutatakse vastavalt märgistuse juhistele.
"