Plekieemaldi sapiga, FLORA, 200 ml

2,99 € 14,95 €/l
1
Ribakood 4740005013532
Tootja FLORA KAUBANDUS OÜ
Päritolumaa Eesti
Tootekirjeldus
Plekieemaldi koostises on looduslik, bioloogiliselt aktiivne sapp, mis temas sisalduvate koolhapete tõttu eemaldab väga hästi mitmesuguseid erineva päritoluga plekke: kohvi-, tee-, puudri-, grimmi-, rooste-, piima-, rasva-, õli-, puuvilja-, veini- ja juurviljaplekke.- eemaldab plekid (ka vanad) erinevatelt kangaliikidelt, kangast kahjustamata
- võib kasutada nii valgete kui ka värviliste kangaste juures Soovitav villase, naturaalsiidi, sünteetiliste ja eredavärviliste kangaste juures proovida plekieemaldi toimet kanga värvusele riide vähenähtaval kohal. - võib kasutada erinevate temperatuuride juures
- on kergesti väljapestav
- on ümbritsevas keskkonnas täielikult bioloogiliselt lagunev Koostisesse ei kuulu kloor, vesinikülihapend, värvained ega lahustid, mis on tavaliselt plekieemaldite koostises.
Koostis
5-15 % anioonsed pindaktiivsed ained, 5-15 % mitteioonsed pindaktiivsed ained, sapp, seep, fermendid, optiline valgendi, konservant, parfum.

Kasutusjuhend
Niisutada puhastatav kangas sooja veega, valada plekieemaldit määrdunud kohale, jätta 5 minutiks toimima, mitte lasta ära kuivada, pesta, järgides kandjatootjate instruktsioone. Vananenud ja raskestieemalduvaid plekke puhastada teistkordselt. Mitte kasutada samaaegselt teisi plekieemaldeid.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka