Plekieemaldaja Oxy Action Regular, VANISH, 470 g

7,49 € 15,94 €/kg
1 tk
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Ribakood 5900627081725
SKU H000136212
"Vanish Oxi Action plekieemalduspulber riietele.
EEMALDAB PLEKID 1. PESUKORRAL. TOIMIB 30° JUURES. MOODUSTAB OXI ACTION MULLIKESI. OHUTU IGAPÄEVARIIETEL* , VÄRVILISEL JA VALGEL . * igapäevased materjalid, nagu puuvillane ja polüester. "
ETTEVAATUST. Sisaldab: dinaatriumkarbonaadi ja vesinikperoksiidi ühend (2:3); benseensulfoonhape, C10-13-alküülderivaadid, naatriumsoolad. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Põhjustab nahaärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma, nahale või rõivastele sattumist. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Tundliku naha puhul on soovitatav kanda kaitsekindaid.
"KASUTAMINE: EELTÖÖTLUS: Lisage 10 g pulbrile vett, et see kataks pulbri, ja segage 30 sek. Kandke segu plekile. Vajadusel hõõruge plekki. Enne mõõtelusika nõusse tagasipanekut puhastage ja kuivatage see. Pärast eeltöötlust peske nagu tavaliselt. LEOTAMINE: Lisage üks mõõtelusikatäis 4 l veele. Valgele - max 6 h. Värvilisele - max 1 h. Pärast leotamist peske nagu tavaliselt või loputage põhjalikult. Parima tulemuse saavutamiseks hõõruge plekki enne loputamist. PESEMINE: Lisage pesupulbrile pesuvahendisahtlis. Lihtsalt lisage mõõtelusikatäis igal pesukorral. Tugevad ja sissekuivanud plekid - 1 mõõtelusikatäis. Tavalised plekid - ½ mõõtelusikatäit. 1 mõõtelusikatäis = 60 ml
KASUTUSNÕUANDED: ✔ Järgige alati pesemisjuhendit rõivaesemel või kangahooldussildil. ✔ Enne kasutamist kontrollige värvikindlust, katsetades toote varjatud alal. Loputage ja laske kuivada. ✔ Peale igat kasutuskorda sulgege kaas ja hoidke Vanish´it jahedas ja kuivas kohas. ✘ Parima tulemuse saavutamiseks võib olla vajalik pesuprotsessi osaline kordamine. ✘ Mitte kasutada villast, siidist või nahast riideesemetel. ✘ Mitta kasutada viimisteltud või kaetud pindadel - nt puit, metall jne. ✘ Mitte leotada metallkinnititega või tulekindla kattega rõivaid. ✘ Mitte asetada eeltöödeldud või leotatud rõivaid kuumusallikate juurde või otsese päikesevalguse kätte enne põhjalikku pesemist või loputamist. ✘ Vältida toote saastumist nõus. ✘ MITTE JÄTTA SEGATUD LAHUST SULETUD ANUMASSE, KUNA ERALDUV HAPNIK VÕIB TEKITADA ANUMAS RÕHU JA LAHUS VÕIB HAKATA LEKKIMA. "