Plekieemaldaja eelpesuks, VANISH, 500 ml

4,69 € 9,38 €/l
1
Ribakood 4002448051015
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Kasutage Vanish Oxi Action Spray'd pleki otseseks eeltöötlemiseks. Selle võimas koostis tungib sügavale kiududesse, et hävitada ka raskemad plekid nagu mustus ja rasv kraedel ja kätistel.
Koostis
5%-15% Oxygen-Based Bleaching Agent, <5% Non-Ionic Surfactants, Anionic Surfactants, Perfume.
Hoiatused
Põhjustab tõsist silmade ärritust. Võib olla metalle söövitav. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Jätkata loputamist. Kui silmade ärritus jätkub: pöörduge arsti poole. Allaneelamise korral: halva enesetundega korral kutsuge arst. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Vältige sprei sissehingamist. Pärast kasutamist peske käed. Tundliku naha puhul on soovitatav kaitsekinnaste kandmine.
Kasutusjuhend
Keerake otsik asedisse „ON“. Pihustage plekile ja laske toimida kuni 5 minutit. Seejärel peske nagu tavaliselt. Parima tulemuse saamiseks töödelge plekke nii kiiresti kui võimalik ja pihustage pleki mõlemale poolele.
Järgige alati pesemisjuhiseid rõivaeseme või kanga hoolduslipikul. Pihustage plekkidele, hõõruge õrnalt, laske 1-5 minutit toimida, seejärel peske nagu tavaliselt. Ohutu värvilistele ja valgetele riideesemetele, kui kasutada vastavalt tootja juhistele. Kontrollige värvikindlust, testides toodet kanga silmapaistmatul või varjatud kohal. Loputage ja laske kuivada. Ärge kasutage villal, siidil või nahal. Ärge kasutage viimistletud või kaetud pindadel – näiteks puit, metallid jne. Ärge pihustage toodet metallkinnititele ja/või tulekindla viimistlusega kangastele. Ärge kasutage rõivastel, mida soovitatakse ainult keemiliselt puhastada. Ärge jätke eeltöödeldud või leotatud rõivaid otsese kuumusallika või päikesevalguse kätte enne pesemist või põhjalikku loputamist. Ärge laske tootel rõivaesemel kuivada (kokkupuute aeg kuni 5 minutit).

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka