Pesuvahend Delicate, WOOLITE, 2 l

5,99 € 3,00 €/l
1
Ribakood 5900627050554
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Woolite vedel pesuvahend villale ja õrnadele kangastele taastab pehmuse, aidates samal ajal kaitsta pesuga seotud kahjustuste eest ning õrnad kangad tunduvad jälle nagu uued.
Koostis
5-15% anioonsed pindaktiivsed ained; <5 % mitteioonsed pindaktiivsed ained, seep, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, lõhnaained, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Linalool.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Kasutusjuhend
Doseerimine. Masinpesu. Kõikidele veekareduse tasemetele ning temperatuuridele 30°/40°/60°.
1 korgitäis = 120 ml. Kergelt määrdunud riiete puhul kasutada 60 ml, keskmiselt määrdunud 90 ml ja väga määrdunud riiete puhul 120 ml (2-3 kg pesu kohta). Kui pesu on 4-5 kg, lisada veel 20 ml. Käsipesu: kasutada 40 ml 5 l vee kohta. Järgige rõivaste hooldusmärgistust, eriti pesemistemperatuuri. Uusi esemeid peske esimesel pesukorral eraldi. Masinpesul doseerige pesuvahendit pesuvahendisahtlisse või doseerimispalli sisse. Peale kasutamist peske käed.

Sarnased tooted:

Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka