Pesugeel Sensitive, BIO LUVIL, 920 ml

8,49 € 9,23 €/l
1
Ribakood 8710447328682
Tootja UNILEVER
Päritolumaa EU
Tootekirjeldus
"Bio Luvil Sensitive vedel kontsentreeritud uue põlvkonna pesuvahend, mis sisaldab eelpesu ainet ja on kaks korda kontsentreeritum ning peseb riided põhjalikult puhtaks. Efektiivseim plekieemaldusvahend.
"
Koostis
15-15% anioonseid pindaineid, <5% mitteioonseid pindaineid, seep, Fosfonaat, ensüümid, Polykarboksylaattaja, Benzisothiazolinone, pH=7,6
Hoiatused
Ärritava toimega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Peale kasutamist loputa ja kuivata käed, tundliku naha puhul väldi pikaajalist kokkupuudet pesuveega. Ainet alla neelates pöördu kohe arsti poole ja näita pakendit. Silma sattudes loputa rohke veega ja pöördu arsti poole.
Kasutusjuhend
"Järgi riietel olevaid hooldus-märke.. Eelpesu ei ole soovitav. Tugevate plekkide korral vala ainet plekile ja pese koheselt. Enne pleki eemaldamist kontrolli riide värvipidavust riide varjatud poolel. Ära kasuta villa ja siidipesu pesemiseks.
Doseeri õigesti- 2/3 korgitäiest. Pesumasin 3-5 kg pehme ja keskmine vesi 2/3 korgist = 24 ml , pesumasin 6-8 kg kõva vesi ja väga määrdunud pesu 1 korgitäis=35 ml, käsitsipesu 5 l vee kohta 1/2 korki=17,5 ml. Järgi riietel olevaid hooldus-märke.. Eelpesu ei ole soovitav. Tugevate plekkide korral vala ainet plekile ja pese koheselt. Enne pleki eemaldamist kontrolli riide värvipidavust riide varjatud poolel. Ära kasuta villa ja siidipesu pesemiseks."

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka