Pesugeel õrn pesu, FROSCH, 1,8 l

6,99 € 3,88 €/l
1
Ribakood 4001499948770
Tootja WERNER&MERTZ GMBH
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
Mõeldud õrnade kangaste pesemiseks temperatuuridel 30-60 ºC. Toode sisaldab naturaalseid nisuproteiine, mis takistavad toppide tekkimist pestavale kangale ja mis on kangakiude kaitsva toimega. Pesugeel ei sisalda värvaineid ja konservante, valgendajaid ja pleegitajaid, on dermatoloogiliselt testitud ja ei ärrita nahka.
Koostis
5-15% katioonseid pindaktiivseid aineid, seepi, <5% anioonseid pindaktiivseid aineid, ensüüme, aroome. Samuti: NISUproteiine.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tundliku ja kergesti ärrituva nahaga inimestel on soovitatav vältida pikaajalist naha kokkupuudet pesupesemisvahendiga.
Kasutusjuhend
Sõltuvalt vee karedusest ja kuiva pesu kaalust lisada ettenähtud kogus pesugeeli masina pesuvahendi sahtlisse või pesupalli, mis asetatakse otse trumlisse. Vahendi kogus määrata kindlaks pakendil oleva doseerimistabeli abil. Eelpesu pole vajalik. Raskesti eemadatavaid plekke võib enne pesemist töödelda valades pesugeeli otse määrdunud kohale ja lasta sel imenduda. Käsitsi pesu korral lisada 40 ml geeli 10 l sooja vee kohta.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka