Pesugeel granaatõun, FROSCH, 1,8 l

6,99 € 3,88 €/l
1 tk
Tootja WERNER&MERTZ GMBH
Päritolumaa Saksamaa
Ribakood 4001499948787
SKU H000062911
Vedel pesuvahend on mõeldud kõikide riidetüüpide (v.a siid- ja villatooted) pesemiseks temperatuuridel 20ºC kuni 95ºC. Pesuvahendit võib kasutada nii automaatpesumasinates kui ka käsitsi pesuks. Toode sisaldab naturaalset granaatõuna ekstrakti, mis on kangakiude kaitsva toimega.
5-15% katioonseid pindaktiivseid aineid, seepi, <5% anioonseid pindaktiivseid aineid, ensüüme, aroome. Samuti: granaatõunaekstrakti, väheses koguses kosmeetilisi värve.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tundliku ja kergesti ärrituva nahaga inimestel on soovitatav vältida pikaajalist naha kokkupuudet pesupesemisvahendiga.
Sorteerida pestav pesu (värv, määrdumisaste, kangakiud) ja järgida instruktsioone tekstiilide etikettidel. Sõltuvalt vee karedusest ja pesu määrdumisastmest lisada ettenähtud kogus pesugeeli masina pesuvahendi sahtlisse või pesupalli, mis asetatakse otse trumlisse. Vahendi kogus määrata kindlaks pakendil oleva doseerimistabeli abil. Käsitsi pesu korral lisada 50 ml geeli 10 l sooja vette.