Pesugeel granaatõun, FROSCH, 1,8 l

6,99 € 3,88 €/l
1
Ribakood 4001499948787
Tootja WERNER&MERTZ GMBH
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
Vedel pesuvahend on mõeldud kõikide riidetüüpide (v.a siid- ja villatooted) pesemiseks temperatuuridel 20ºC kuni 95ºC. Pesuvahendit võib kasutada nii automaatpesumasinates kui ka käsitsi pesuks. Toode sisaldab naturaalset granaatõuna ekstrakti, mis on kangakiude kaitsva toimega.
Koostis
5-15% katioonseid pindaktiivseid aineid, seepi, <5% anioonseid pindaktiivseid aineid, ensüüme, aroome. Samuti: granaatõunaekstrakti, väheses koguses kosmeetilisi värve.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tundliku ja kergesti ärrituva nahaga inimestel on soovitatav vältida pikaajalist naha kokkupuudet pesupesemisvahendiga.
Kasutusjuhend
Sorteerida pestav pesu (värv, määrdumisaste, kangakiud) ja järgida instruktsioone tekstiilide etikettidel. Sõltuvalt vee karedusest ja pesu määrdumisastmest lisada ettenähtud kogus pesugeeli masina pesuvahendi sahtlisse või pesupalli, mis asetatakse otse trumlisse. Vahendi kogus määrata kindlaks pakendil oleva doseerimistabeli abil. Käsitsi pesu korral lisada 50 ml geeli 10 l sooja vette.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka