Pesugeel Colour Wash Sensitive Skin 20 pk, NEUTRAL, 1 l

7,99 € 7,99 €/l
1
Ribakood 8710447487990
Tootja UNILEVER
Päritolumaa Taani
Tootekirjeldus
Kontserteeritud pesugeel värvilise pesu masin-ja käsipesuks tundlikule nahale on välja töötatud koostöös Taani Astma ja Allergia Liiduga. Hüpoallergilne, dermatoloogiliselt testitud, lõhna- ja värainetr vaba koostis sobib ideaalselt beebi ja allergilise nahaga inimest riiete pesuks. Eemaldab efektiivselt plekid, aitab säilitada kanga värve. Toodetud kasutades 100% taastuvenergiat. Toote koostises olevad pindaktiivsed toimeained on biolagunevad. Siidist ja villaste riiete pesuks kasutage Neutral pesugeeli Wool and Fine.
Koostis
Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Propylene glycol, TEA-Cocoate, Sodium DTPMP, PVP, Triethanolamine, Sodium Cocoate, Trisodium citrate, Protease, Amylase, Mannanase.
Allergeenid
Ei sisalda optilisi valgendajaid, lõhna- ja värvaineid.
Hoiatused
HOIATUS! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.
Kasutusjuhend
Doseerimiseks kasutada pesumasina pesuvahendi mõõtesahtlit või asetada pesuvedelik spetsiaalses doseerimispallis trumlisse pesu peale. Väga määrdunud pesu või kareda vee korral suurendada pesuvahendi kogust 12ml. Valige sobiv pesuvahendi kogus vastavalt vee karedusele ( pehme <8 dH, kekmise 8-14 dH ja kare > 14 dH) ja pesumasina suurusele kasutades etiketil olevat pesuvahendi doseeringu tabelit. Käsipesu: 50 ml 8 liitrile veele. 1 korgitäis = 50 ml

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka