Pesugeel Aloe Vera, FROSCH, 1,5 l

5,99 € 3,99 €/l
1
Ribakood 4001499159510
Tootja WERNER&MERTZ GMBH
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
Mõeldud kõikide riidetüüpide (v.a siid- ja villatooted) pesemiseks temperatuuridel 30ºC kuni 95ºC. Võib kasutada nii automaatpesumasinates kui ka käsitsi pesuks. Pesukordade arv 20. Pesuvahend sisaldab looduslikku päritolu pindaktiivset ainet aloe vera, mis on sügavpuhastava ja plekke eemaldava toimega.
Koostis
5-15% katioonseid pindaktiivseid aineid, seepi, <5% anioonseid pindaktiivseid aineid, fermendid, aroomid. Samuti: aloe vera ekstrakt.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatult. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tundliku ja kergesti ärrituva nahaga inimestel on soovitatav vältida pikaajalist naha kokkupuudet pesupesemisvahendiga.
Kasutusjuhend
Kasutada vastavalt pakendil näidatud joonistele. Pesugeel valada spetsiaalsesse pesupalli või pesumasina sahtlisse. Eelpesu pole vajalik. Plekkide eemaldamiseks valada pesugeeli otse plekkidele ja jätta mõneks ajaks toimima. Käsitsi pesu korral lahjendada 40 ml vahendit 10 l vees.1 korgitäis=40 ml. Väga kareda vee puhul suurendada pesugeeli kogust 20 ml (1/2) korgitäie võrra.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka