Pandade lasteaed, 21158, LEGO, 1 tk

24,90 € 24,90 €/tk
1
Ribakood 5702016618259
Tootja LEGO
Päritolumaa Taani
Tootekirjeldus
Valmistu hoolitsema Minecraft™-i armsaima pahareti eest! Ema on toonud pandabeebi lasteaeda – ja nad mõlemad on täis elujõudu. Nad seisavad, istuvad, vaatavad ringi... otsides tavaliselt toitu! Õnneks on söögiks palju bambust ja Alex on toonud piruka, mida jagada! Kas on aeg uinakuks? Aita pandabeebil ronida redeli kaudu katusevoodisse. See praktiline LEGO® komplekt lisab sinu Minecrafti seiklustele täiesti uue dimensiooni!• Mitmekülgne pandade mängukomplekt, mis äratab ellu lemmikud Minecraft™-i lood. Lapsed saavad nautida käelist Minecrafti lõbu ja seiklusi, kui nad panevad kokku LEGO® lasteaiahoone komplekti ja alustavad armsate mängupandade eest hoolitsemist.
• Uus 2020. a jaanuaris väljaantav komplekt sisaldab Minecraft™-i armsamaid paharette! Minecrafti pandaema ja -beebi istuvad, seisavad ning liigutavad oma pead. Külla on tulnud otselot, söögiks on bambust ja Alex on toonud piruka, mida jagada!
• Lapsed saavad ehitada ja mängida oma Minecraft™-i keskkonnas. Seal leidub onn, mida pandadele ette valmistada, ja katusevoodi väsinud beebidele. Ja kui vaja on kaevandada Minecrafti kulda, on Alexil kaasas teemantkirka!
• See Minecraft™-i komplekt sobib jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks alates 7-aastastele poistele ja tüdrukutele. Sobib hästi pandaarmastajatele ja Minecrafti mängijatele, kes soovivad oma lemmikmängu uuel viisil mängida.
• 19 cm pikkune, 9 cm kõrgune ja 8 cm laiune mängukomplekt toob Minecraft™-i põnevuse pärismaailma – ning lapsed saavad seda kombineerida teiste LEGO® komplektidega, et muuta asi veel lõbusamaks.
• Patareisid pole vaja, nii et mäng võib kohe alata! Praktiline iseseisev mäng põhineb laste kujutlusvõimel, arendades nii nende käteosavust, loovust ja probleemide lahendamise oskust.
• Lihtsad lastele mõeldud juhised aitavad neil kiiresti ehitamise ja mängimisega pihta hakata! Ja kui juhised lähevad kaduma, saad uued alla laadida veebilehelt LEGO.com\buildinginstructions.
Hoiatused
HOIATUS! Lämbumisoht - väikesed osad. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka