Original 6-16k sinised silikoonlutid, MAM, 2 tk

6,99 € 3,50 €/tk
1
Ribakood 7392855115590
Tootja BAMBINO-MAM AB
Päritolumaa Rootsi
Tootekirjeldus
MAM ortodontiline lutt on ideaalne imiku lõua ja hammaste arengule. MAM SkinSoft eriti pehmest silikoonist lutt on suus mugav. Tänu mittelibisevale pinnale seisab lutt väga hästi suus. Suured avad ja kühmud tagavad õhu ringvoolu.
Koostis
BPA ja BPS vaba
Säilitamine ja kasutamine
Sterilisatsioonikarbi kasutamine: täida karp 25 ml veega (karbi sees oleva kontrolljooneni). Aseta lutid karpi, sulge kaas ning steriliseeri mikrolaineahjus 3 min. (750-1000w) Tähelepanu! Karp muutub kuumaks! Jäta toode viieks minutiks mikrolaineahju jahtuma! 
Hoiatused
Luti kasutamisel võib laps võõrduda rinnast. Silikoon ei ole nii vastupidav kui lateks. Pöörake erilist tähelepanu hammustusjälgedele. Enne iga kasutamist puhastage ja kontollige lutti, tõmmake imemisosa erinevates suundades ning visake lutt ära kui märkate kahjustusi. Ärge kastke lutti magusainesse. Enne esmakordset kasutamist steriliseerige lutti. Ärge kasutage tugevaid puhastusvahendeid. Nupu ja lutikaitse vahel on õhuava, millesse võib puhastamise ajal vett koguneda. Vee väljasurumiseks vajutage imemisotsale. Vahetage lutti 1-2 kuu tagant. Ärge mingil juhul kinnitage lutti tavalise paela vms. abil, laps võib end sellega vigastada. Kasutage selle asemel alati MAM lutipaela
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka