Õhuvärskendaja Reeds Diffuser Fresh Mint & Berry, AIR WICK, 30 ml

5,99 € 199,67 €/l
1
Ribakood 5900627062663
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Ungari
Tootekirjeldus
AirWick Reed Diffuser Lush Hideaway. Mitmekihiline aroomibukett. Air Wicki roost aroomihajuti kasutab imeliste aroomide delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi.
Koostis
Coumarin, alpha-iso-Methylionone, Kaneelaldehüüdi Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.
Hoiatused
Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele ja riiklikele määrustele.
Kasutusjuhend
Enne kasutamist lugege hoolikalt ohutusteavet. 1. Keerake kork lahti ja eemaldage see. 2. Kandes kindaid, suruge sõrmega välja tihendusseib korgi otsal. 3. Keerake kork pudelile tagasi. 4. Sisestage rotanpalmi varred pudelisse, asetades nad harali. Varred toimivad kui taht, tõmmates lõhna üles ja vabastades seda aeglaselt õhku. 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Palun säilitage juhendid edaspidiseks.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka