Õhuvärskendaja Pure Spring Delight, AIR WICK, 250 ml

4,19 € 16,76 €/l
1
Ribakood 5900627066319
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Ungari
Tootekirjeldus
Uus Air Wick Pure aerosool-õhuvärskendi Kevadrõõm eemaldab lõhnad ilma märga pihust eraldamata ning jätab ruumi värske ja meeldiva aroomi. Hoidke pudelit püstises asendis, suunake endast eemale ja tõmmake tugevalt päästikut ning pihustage ruumi keskosa suunas.
Koostis
Sisaldab: d-Limonene, Citral, p-t-Butyl-alpha-methylhydrocinnamic aldehyde, Linalool. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud.
Hoiatused
ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.
Kasutusjuhend
Hoidke pudelit püstises asendis, suunake endast eemale ja tõmmake tugevalt päästikut ning pihustage ruumi keskosa suunas.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka