Õhuvärskendaja Pure Mediterian Sun aerosool, AIR WICK, 250 ml

4,19 € 16,76 €/l
1
Ribakood 5900627069549
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Ühendkuningriik
Tootekirjeldus
Uus Air Wick Pure aerosool-õhuvärskendi Vahemere Päike. Eemaldab lõhnad ilma märga pihust eraldamata ning jätab ruumi värske ja meeldiva aroomi.
Koostis
Sisaldab d-Limonene, Citral, Linalool. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com
Hoiatused
ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Tahtlik väärkasutus sisu kontsentreerimise või sissehingamise läbi võib olla kahjulik või surmav. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisaldab d-Limonene, Citral, Linalool. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Aerosooli mitte sisse hingata. Kasutada hästiventileeritavas kohas.
Kasutusjuhend
Hoidke pudelit püstises asendis, suunake endast eemale ja tõmmake tugevalt päästikut ning pihustage ruumi keskosa suunas.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka