Nõudepesumasina tabletid, TRI-BIO, 25 tk

7,99 € 0,32 €/tk
1
Ribakood 853017004062
Tootja SONATA ENTERPRISE INC.
Päritolumaa USA
Tootekirjeldus
Ökoloogilised kõik ühes nõudepesumasina tabletid. Ökoloogiline lahus on loodud taimede baasil ja põhineb bioensüümidel ja mineraalsetel koostisosadel. Ei sisalda fosfaate ega formaldehüüde, kuid on sama tõhus kui kõige tuntumad abrasiivsed keemilised nõudepesuvahendid. Lahustab rasva ja eemaldab peidetud mustuse kiiresti ning lihtsalt. Ei jäta halba lõhna ega puhastusvahendite jääke teie nõudele või nõudepesumasinasse. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud EU Ecolabeli ja ECO GREEN-i sertifikaatidega. Lihtne ja ohutu kasutada, pakitud vees lahustuvasse pakendisse. Lõhna- ja värvivaba, sobib allergikutele ja astmahaigetele. Ei sisalda fosfaate, tugevatoimelisi lahuseid ega kloorvalgendajaid, ei sisalda GMO-sid, abrasiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega teisi toksilisi aineid. Neutraalse pH-ga, hüpoallergeenne, biolagunev. Ei ole testitud loomade peal.
Koostis
Bioensüümide lahus: 15–30% hapniku baasil valgendusaineid, < 5% polükarboksülaate, < 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, ensüümidest amülaasi ja proteaasi.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole.
Kasutusjuhend
Loputage tugevalt määrdunud nõud. Ärge eemaldage lahustuvat pakendit. Asetage üks tablett dispenserisse ja pange masin tööle. Kareda veega piirkondades soovitame kasutada lisaainena soola.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka