Nõudepesumasina tabletid Quantum Max Lemon, FINISH, 40 tk

15,99 € 0,40 €/tk
1
Hind Partnerkaardiga 8,99 €
Ribakood 5900627044362
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Uus Finish Quantum Max Shine & Protect annab Teile oodatud puhtuse ja sära ning lisaks klaasi korrosiooni vastase lisakaitse. Meie unikaalne klaasi kaitsev koostis võib pikendada Teie klaaside eluiga kuni 100%, seega säravad need kauem ja on kaitstud igal pesukorral.
Koostis
>30% fosfaadid, 5-15% hapnikupõhised pleegitusained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, polükarboksülaadid, alla 5% fosfonaadid, ensüümid (subtilisiin, amülaas), lõhnaaineid.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Kasutusjuhend
Käsitseda ainult kuivade kätega. Peale kasutamist sulgeda alati pakend. Mitte lahti pakkida. Lahustub pesu ajal täielikult. Mitte asetada söögiriistada korvi. Asetage üks kapsel pesu kohta KUIVA sahtlisse. Parima tulemuse saamiseks kasutage programme 50°/55°/Auto. Lühikeste pesutsüklite korral (30 min) asetage kapsel nõudepesumasina põhjale. Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme, keskmise ja kareda vee puhul kuni kareduseni 26ºe. Kui vesi on karedam, saate Finish soola lisamisel tulemust parandada.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka