Nõudepesumasina tabletid all in 1 sooda, FROSCH, 30 tk

6,99 € 0,23 €/tk
1
Ribakood 4009175191908
Tootja WERNER&MERTZ GMBH
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
Pesu, loputus, sool, klaasikaitse, roostevabaterase kaitse, kuivanud toidu lahustaja. Pesuvahend sisaldab naturaalset soodat, mis eemaldab isegi tugevalt kinnitunud toidujäägid. Loputusvahend annab nõudele kauni läike ilma veeplekkideta. Sool pehmendab vett ja väldib katlakivi teket.
Koostis
15-30% aktiivsel hapnikul põhinevaid valgendava toimega aineid, <5% anioonseid tensiide, polükarboksülaate. Samuti: parfüüme, ensüüme, soodat.
Hoiatused
Ärritav. Ärritab silmi. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Silmade kahjustamise tõsine oht. Vältida tolmu sissehingamist. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Kasutada ainult nõudepesumasinates.
Kasutusjuhend
Eemaldada nõudelt toidujäägid. Kontrollida filtri puhtust. Asetada ümbrisest väljavõetud tablett pesuvahendi sahtlisse. See ökomärgistusega detergent toimib hästi ka madalal temperatuuril (<=55 kraadi). Valida nõudepesumasinal madala temperatuuriga pesutsükkel, pesta täiskoormusel ja mitte ületades soovitatud doosi. See minimeerib energia- ja veetarvet ning vähendab veereostust. Üks masinatäis=1 tablett. Pakend võimaldab 30 pesukorda 40°C juures.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka