Nõudepesumasina tabletid All in 1 Max Lemon, FINISH, 50 tk

15,99 € 0,32 €/tk
1
Ribakood 5900627062366
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Annab Teile oodatud puhtuse ja sära ning lisaks klaasi korrosiooni vastase lisakaitse. Seega säravad Teie klaasid kauem ja on igal pesukorral kaitstud. All in1 Max´i kümnekordne toime: tõhus puhastus, eelleotus, teeplekkide eemaldus, soolafunktsioon,loputusfunktsioon, masina katlakivi vastane kaitse, rasva eemaldus, madalal temperatuuril töötamine, filtri- ja klaasikaitse.
Koostis
>30% fosfaadid, 5-15% hapnikupõhised pleegitusained, <5% polükarboksülaadid, mitteioonsed pindaktiivsed ained, ensüümid (subtilisiin, amülaas), lõhnaained (Limonene). Koostisosade teave www.rbeuroinfo.com
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Kasutusjuhend
KÄSITSEDA AINULT KUIVADE KÄTEGA! Parimaks tulemuseks igal pesukorral asetage üks tablett kuiva sahtlisse, sõltumata nõude mustusest ja vee karedusest. Ärge pakkide tabletti lahti. Kui tablett ei mahu sahtlisse, konsulteerige nõudepesumasina tootjaga või tutvuge masina kasutusjuhendiga. Parima tulemuse saamiseks lühikeste pesuprogrammide korral asetage Finish tablett nõudepesumasina põhjal asuva filtri kõrvale. Alati sulgege pakend peale kasutamist. Et saada parim kuivamistulemus, on soovitav kasutada Finish loputusvahendit. Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme, keskmise ja kareda vee puhul kuni kareduseni 26ºe (21ºdH). Kui vesi on väga kare, kasutage Finish soola. Parima tulemuse saamiseks kasutage programme 50°/55°/auto. Sobib septikumidele.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka