Nõudepesumasina tabletid All-in-1 Max, FINISH, 20 tk

8,49 € 0,42 €/tk
1 tk
Hind Partnerkaardiga 4,99 €
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Ribakood 5900627090215
SKU H000138750
KOOSTIS: 5 - 15% hapnikupõhised pleegitusained, fosfonaadid. <5% polükarboksülaadid, mitteioonsed pindaktiivsed ained, ensüümid (subtilisiin, amülaas), lõhnaained. Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com.
Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
KASUTAMINE: KÄSITSEGE ÜKSNES KUIVADE KÄTEGA! Parima tulemuse saavutamiseks asetage üks tablett kuiva pesuvahendi sahtlisse. Tableti ümbrist mitte eemaldada. Kui tablett sinna ei mahu, küsige nõu nõudepesumasina tootjalt või uurige kasutusjuhendit. Lühikeste pesutsüklite korral asetage Finish All-in-1 tablett nõudepesumasina põhjal asuva filtri kõrvale. Pärast kasutamist sulgege alati pakend. Hoidke eemal kuumusest ja niiskusest. Soolafunktsioon on tõhus pehme/keskmise ja kareda vee puhul kuni 26° e (21° dH). Väga kareda vee puhul kasutage Finish soola. Parimad tulemused saavutate 50/55 °C või automaatsete programmidega. Sobilik kasutamiseks septikutega. Taastöödelda ainult täiesti tühja pakendit. Parima kuivatustulemuse saavutamiseks on soovitav kasutada Finish loputusvahendit. Toode ei kaitse mehaaniliste kahjutuste eest ja ei taasta juba kahjustatud esemeid.