Nõudepesumasina tableid All-in-1 Max Lemon, FINISH, 45 tk

14,99 € 0,33 €/tk
1
Ribakood 5900627075953
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Finish Powerball ALL in 1 Max Lemon Sparkle nõudepesumasina tabletid. Võimas puhastus igal korral. Finish on üleilmselt enim soovitatud nõudepesuvahend Finish´it soovitavate nõudepesumasinatootjate globaalse turuosa järgi.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel
kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Kasutusjuhend
KÄSITSEGE ÜKSNES KUIVADE KÄTEGA! Parima tulemuse saavutamiseks asetage üks tablett kuiva pesuvahendi sahtlisse. Tableti ümbrist mitte eemaldada. Kui tablett sinna ei mahu, küsige nõu nõudepesumasina tootjalt või uurige kasutusjuhendit. Lühikeste pesutsüklite korral asetage Finish All-in-1 tablett nõudepesumasina põhjal asuva filtri kõrvale. Pärast kasutamist sulgege alati pakend. Hoidke eemal kuumusest ja niiskusest. Soolafunktsioon on tõhus pehme/keskmise ja kareda vee puhul kuni 26° e (21° dH). Väga kareda vee puhul kasutage Finish soola. Parimad tulemused saavutate 50/55 °C või automaatsete programmidega. Sobilik kasutamiseks septikutega. Taastöödelda ainult täiesti tühja pakendit. Parima kuivatustulemuse saavutamiseks on soovitav kasutada Finish loputusvahendit. Toode ei kaitse mehaaniliste kahjutuste eest ja ei taasta juba kahjustatud esemeid.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka