Nõudepesumasina pulber Lemon, FINISH, 2.5 kg

9,99 € 4,00 €/kg
1
Ribakood 8594002681500
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
Finish Classic Powder pani kaua aega tagasi paika nõudepesuvahendi pesuvahendite standardi ja sellest ajast on vähe muutunud. Siin mainitava koostise põhimõte on lihtne, 'Kui töötab, siis ärge muutke midagi'.Pulber pesuvahend puhastab põhjalikult isegi raskeimad, tee, kohvi ja rasvaplekid ning loputab välja, jätmata mingeid jääke.
Koostis
15-30% fosfaadid, alla 5% hapnikupõhiseid pleegitusained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, ensüümid proteaas, amülaas), lõhnaained, (Limonene).
Hoiatused
Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Kanda kaitseprille/ kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Kasutusjuhend
Eemaldage toidujäägid. Täitke pesuvahendi sahtel vastavalt tootja soovitustele. Kasutage rohkem väga mustade nõude korral. Kasutage vähem vähema nõudekoguse korral.

Sarnased tooted:

Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka