Nõudepesumasina õhuvärskendaja O, FINISH, 24 ml

3,79 € 3,79 €/tk
1
Ribakood 8690570520491
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Itaalia
Tootekirjeldus
Kahe toimega: tumesinisel vedelikul on aktiivsed toimeained, mis kõrvaldavad halva lõhna, mitte ei peida neid. Helesinine vedelik jätab Teie nõudepesumasinasse värske, puhta õhu lõhna. Selle 5 tõhusat toimet tagavad halva õhu neutraliseerimise, värskuse, non-stop toimimise, pikaaegse lõhna ja lihtsa kinnituse. Kestab kuni 60 pesukorda.
Koostis
Linalüülatsetaat; 7-okteen-2-ool, 2,6-dimetüül- (dimürtsetool ja bihüdromürtsetool); linalool. Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com
Hoiatused
Põhjustab nahaärritust. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kanda kaitsekindaid. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisaldab linalüülatsetaat; 7-okteen-2-ool, 2,6-dimetüül- (dimürtsetool ja bihüdromürtsetool); linalool.
Kasutusjuhend
Kinnitage Finish värskendi sõrestiku külge või riputage sõrestiku ülemisele äärele nii, et see ei blokeeriks pihusteid. Kui vedelik on värskendi seest kadunud (ligikaudu 60 pesu), asendage kogu seade uuega.

Sarnased tooted:

Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka