Nõudepesumasina loputusvahend Max Lemon, FINISH, 800 ml

6,19 € 7,74 €/l
1
Ribakood 8592326010419
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
"Finish Rinse Aidil on 5 tõhusat toimeainet ja Klaasikaitse koostiosa* säravamate ja kuivemate** nõude saamiseks, See viiekordne toime loputab sette, kiirendab kuivamist, võitleb veeplekkidega, jäädvustab kaitse ja tagab hiilgava sära. (*Kaitseb klaasi korrosiooni vastu, kui kasutada koos Finish Shine and Protect Detergents**versus ainult pesuvahend)"
Koostis
Koostis (koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com): 5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained; metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon, kaaliumsorbaat, lõhnaained (Limonene, Hexyl Cinnamal).
Hoiatused
HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab reaktsioonisegu : 5-kloro-2-metüül-4-osotiasoliin-3-oon [EC-nr. 247-500-7] ja 2-metüül-2H-isotiasool-3-oon [EC-nr. 220-239-6] (3:1). Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Kasutusjuhend
Täitke loputusvahendi mahutit regulaarselt.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka