Nõudepesumasina kapslid Platinum Plus Yellow, FAIRY, 45 tk

19,99 € 0,44 €/tk
1
Hind Partnerkaardiga 11,99 €
Ribakood 8001090985460
Tootja PROCTER & GAMBLE
Päritolumaa Belgia
Tootekirjeldus
Proovige puhastustoodet Fairy Platinum Plus, mille kasutamise järel näevad nõud välja nagu uued. Fairy nõudepesutabletid mitte ainult kangekaelsete toidujäätmete eemaldamiseks. Need aitavad nõudelt eemaldada aja jooksul tekkinud tuhmi tooni, et taastada nende esialgne sära. Fairy Platinum Plus mitmekambrilised kolme vedelikuga nõudepesukapslid lahustuvad ka madalamatel temperatuuridel. Neid saab kasutada lühikeste tsüklitena ning need on varustatud integreeritud loputuse, soolafunktsiooni ning klaasi- ja hõbedakaitsega.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördumisel võtke kaasa ka tootepakend või -etikett. Silma sattumise korral: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Helistage kohe mürgistusteabekeskusse või arstile. Kandke kaitseprille. Allaneelamise korral: Loputada suud. Mitte kutsuda esile oksendamist. Jooge väike kogus vett lahjendamiseks. Sisaldab proteaasi. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Kasutusjuhend
1 kapsel = 1 masinatäis. Aseta kapsel pesuvahendi sahtlisse ning sulge see koheselt. Käsitle ainult kuivade kätega. Ära eemalda kapsli ümbrist ega torka seda. Sulge pakend peale iga kasutuskorda.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka