Nõudepesukapslid All in 1 Platinum Lemon, FAIRY, 70 tk

24,90 € 0,36 €/tk
1
Ribakood 8001090150677
Tootja PROCTER & GAMBLE
Päritolumaa Belgia
Tootekirjeldus
Fairy Platinum All in One nõudepesumasina kapslitel on esimesel korral puhastamise toime ning nende koostis saab hakkama ka kõige keerulisemate ülesannetega, pannes sinu nõud puhtusest särama. Fairy Platinumi puhastusjõud annab sulle enesekindluse teha söögiks ükskõik mida soovid, sest tead, et need suudavad puhastada isegi rasva filtrist, muutes nõud ning nõudepesumasina säravpuhtaks. Nende ülilahustuvad ümbrised lahustuvad palju kiiremini kui tableti kujul olevad pesuvahendid ning need hakkavad koheselt toimima. Lisaks on neid uskumatult kerge kasutada. Aseta need lihtsalt oma automaatsesse nõudepesumasinasse. Ei mingit pakendist eemaldamist ega segadust. Kasuta kraanikausis nõude pesemise ajal ka Fairy Platinum nõudepesuvedelikku, et tulla toime kõige karmimate rasva lahustamise ülesannetega. Fairy parim tulemus juba esimese pesukorraga. Puhastab isegi filtrist rasva (katlakivi eemaldamiseks kasutage nõudepesumasina puhastusvahendit). Loputusabi ja soolatoimega. Kaitseb klaasi ja hõbedat. Hoiab nõudepesumasina puhtalt ning värskelt lõhnavana. Aitab vältida rasva kogunemist äravoolutorusse, filtritesse ning pihustustorudesse. Sobib kasutamiseks kõikide juhtivate nõudepesumasinatega. Valmis kasutamiseks, ei ole vaja pakendist eemaldada.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Kanda kaitseprille. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Kasutusjuhend
1 kapsel = 1 masinatäis. Aseta kapsel pesuvahendi sahtlisse ning sulge see koheselt. Käsitle ainult kuivade kätega. Ära eemalda kapsli ümbrist ega torka seda. Sulge pakend peale iga kasutuskorda.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka