Niisked salvrätikud Pure Extra Care, HUGGIES, 56 tk

2,59 € 0,05 €/tk
1
Ribakood 5029053568706
Tootja KIMBERLY CLARK
Päritolumaa Ühendkuningriik
Tootekirjeldus
Huggies® Extra Care niisked salvrätikud sisaldavad 99% puhast vett ning 65% koostisest on naturaalne biolagunev tsellulooskiud. Tänu puidumassi kasutamisele sarnanevad Extra Care salvrätikud kangale, pakkudes loomulikku sametist pehmust ning suurepäraseid imavus- ja puhastusomadusi. Unikaalse COFORM materjali ainulaadsed omadused aitavad mustust lihtsasti eemaldada ja ohjeldada. Kliiniliselt testitud, allergiaohutud lõhnavabad salvrätid on vastupidavad ja tugevad, mistõttu kulub neid vähem. Toode on heaks kiidetud Briti Nahaorganisatsiooni poolt. Nahk on meie suurim organ. Ole naha vastu hell!
Koostis
Aqua, Butoxy PEG-4 PG Amodimethicone, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Polysarbate 20, Malic Acid, Sodium Citrate
Hoiatused
Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
Kasutusjuhend
Niiskuse säilitamiseks sulge pakend pärast kasutamist. Ära viska niiskeid salvrätikuid tualetipotti. Kuigi need sisaldavad palju vett, ei lagune need potis ära.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka