Nahkpindade hooldusvahend, ASTONISH, 750 ml

2,99 € 3,99 €/l
1
Hind Partnerkaardiga 1,79 €
Ribakood 5060060210967
Tootja ASTONISC CAR CARE
Päritolumaa Ühendkuningriik
Tootekirjeldus
Vahend nahkpindade puhastamiseks ja kaitseks. Taastab pindade esialgse väljanägemise, aitab ära hoida pinna pragunemist ja kuivamist. Ei sobi seemisnaha hoolduseks.
Koostis
Sisaldab <5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, alifaatseid süsivesinikke, polükarboksülaate, lõhnaaineid. Säilitusaine Benzisothiazolinone. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti.
Kasutusjuhend
Kasutamine. Loksuta pudelit põhjalikult. Enne kasutamist kontrolli väikesel varjatud alal materjali värvikindlust. Vala veidi vahendit lapile ja pühi pind üle. Lase vahendil mõni minut toimida ja pühi toote jäägid maha. Vajadusel poleeri pinda puhta puuvillalapiga. Nahk on looduslik materjal, mille välimus aja jooksul muutub. Ei sobi seemisnaha hoolduseks.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka