Maksevõimalused

e-Selveris on võimalik tasuda pangalinkidega (LHV, Swedbank, SEB, Luminor, Coop pank, PocoPay), või krediitkaardiga (Visa, MasterCard, Maestro).

Makse teostamine toimub väljaspool e-Selveri keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. e-Selveril puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

3D Secure ehk „Turvalised kaardimaksed internetis“

3D Secure abil on kõik MasterCard ja Visa pangakaartidega tehtud internetimaksed täiendavalt kaitstud. Tegemist on rahvusvaheliste kaardiorganisatsioonide loodud teenusega, mis internetimaksete korral kaitseb kaardiomanikku kaardi väärkasutamise eest.

Internetimakse turvaliseks sooritamiseks tuleb sisestada täiendavad andmed krediitkaardi omaniku tuvastamiseks. 3D Secure aitab oluliselt tõsta internetimaksete turvataset ja vähendada krediitkaardiga sooritatud väärtehinguid.

3D Secure tähendab, et krediitkaardiga tasumisel suunatakse Teid enne makse lõplikku kinnitamist kaardi välja andnud panga internetipanka oma isiku tuvastamiseks. Teile avaneb tavapärane internetipanka sisenemise lehekülg, kus tuleb sisestada internetipanga kasutajatunnus ja vastavalt valitud viisile sisestada parool või kood.

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka