Mähkmed Ultra Comfort 4 Girl, HUGGIES, 8-14 kg/66 tk

13,99 € 0,21 €/tk
1
Ribakood 5029053543628
Tootja KIMBERLY-CLARK
Päritolumaa Tšehhi Vabariik
Tootekirjeldus
Huggies® Ultra Comfort Girl värviliste Disney® kangelaste joonistustega lõhnatud teipmähkmed on disainitud spetsiaalselt tüdrukutele, et pakkuda rõõmu moekatele preilidele. Imavad kanalid juhivad niikuse ühtlaselt laiali kogu mähme ulatuses, et vähendada mähkme pundumist ja rippumist. Ainulaadne, pehme imav sisekiht absorbeerib vedeliku ja niiskuse sekunditega, asudes täpselt seal kus tüdrukutel vaja - keskosale lähemal. Mähkmed istuvad hästi tänu jalgade vahelisele anatoomilisele kujule. Läbimõeldud mugavus - elastne, pehme seljaosa ja pikad ümardatud nurkadega korduvsuletavad teibiribad, mis kinnituvad kogu värvli ulatuses, aitavad mähkme kinnitatada vastavalt beebi kehakujule, tagavad beebi liikumisvabaduse ning hoiavad mähkme turvaliselt paigas.
Hoiatused
Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.
Kasutusjuhend
Ühekordseks kasutamiseks mõeldud teipmähkmed on varustatud korduvsuletavate teibiribadega, mida saab kinnitada kogu mähkme ulatuses. Kinnita mähe vastavalt beebi kehakujule. Peale kasutamist keera mähe rulli ja kinnita mähme kinnitusribadega.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka