Leotuspesuvedelik Delta Force, CONCEPT, 5 l

8,99 € 1,80 €/l
1
Ribakood 4740204004270
Tootja CONCEPT CHEMICALS
Päritolumaa Ühendkuningriik
Tootekirjeldus
Efektiivne vahend mootorsõidukite, haagiste, paatide, aiatraktorite, muruniidukite jms pesemiseks; õli- ja määrdeainejääkide eemaldamiseks mootorilt, šassiilt ja kettidelt.
Koostis
Sisaldab: <5% NTA (nitrilotriäädikhape) ja selle soolad, mitteioonsed pindaktiivsed ained, värvained.
Hoiatused
Ettevaatust. Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Auru/pihustatud ainet mitte sisse hingata. NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: võtta viivitamata kõik saastunud rõivad seljast. Loputada nahka veega / loputada duši all. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Hoida lukustatult. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele eeskirjadele.
Kasutusjuhend
Kasutamine: surve- ja leotuspesuks. Leotuspesu: Lahjendage vahendit veega vahekorras 1:2 (mootoripesu või väga määrdunud pinna puhastamine) kuni 1:6 (tavaline autopesu). Pihustage lahjendatud vahendit puhastatavale pinnale, laske toimida 2…5 min. Vajadusel kasutage pesuharja või -käsna. Loputage survepesuriga või rohke veega. Survepesu: Külma veega pesemisel valage vahend survepesuseadme detergendipaaki lahjendamata, kuumaveepesu korral lahjendage seda eelnavalt veega vahekorras 1:2. Eellahjendusaste oleneb vee karedusest ja määrdumuse tüübist. Lõplik lahjendusaste pihusti otsikul võiks olla vahemikus 1:50 (külmpesu) kuni 1:400 (kuumpesu). Sõiduki pesemist alustage kere alaosast ning liikuge horisontaalsete liigutustega ülespoole.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka